Gönül Dağı seyircisinin gözü yaşlı! O oyuncu resmen ayrıldı: Reytingler düştü! Final gibi sahne

“Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı, ilk bölümde izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı. 

Tam 3 sezondur başarı ile devam eden dizinin başrollerini ise 2 genç ve yetenekli oyuncu paylaşıyor.

Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu’nun başrollerini üstlendiği dizi, bozkırın ortasında yer alan şirin bir kasabada yaşayan sıcakkanlı ve sevecen Anadolu insanının öyküsünü anlatıyor. 

Aşkları, aileyi öne çıkaran hikayeleri ve dostluklarıyla kalplere dokunan dizinin son bölümünde ise gözyaşları sel oldu. 

Hem ağlatan hem de güldüren dizinin son bölümünde yaşanan ayrılık herkesi dumur etti.

Gönül Dağı dizisini yakından takip edenlerin bildiği gibi çok uzun bir aranın ardından yeniden kızı Hemşire Elif’in yanına gelen babası herkesi şaşırtmıştı.

Ayrılık herkesi üzdü

Uzun süre kadroda kalacağı düşünülen Hemşire Elif’in babasına hayat veren usta oyuncu Cem Kurtoğlu, ani bir kararla kadroya veda etti.

Dizide rol gereği nakil ameliyat olan ve yıllar önce olduğu gibi yine kızlarını terk eden Arif karakterinin ölüm haberi gelmesi evlilik hazırlığında olan Hemşire Elif’i yıktı. 

Hemşire Elif’e gelen telefonda babasının öldüğü açıklandı ve Cem Kurtoğlu’nun Gönül Dağı dizisindeki serüveni resmen bitmiş oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir