Huawei’nin yeni akıllı masa lambası, Xiaomi’ye açıkça meydan okuyor

Huawei, yeni Akıllı Masa Lambasını tanıttı. Yeni akıllı lamba, Huawei Zhixuan ve Dalen arasındaki işbirliğinin bir ürünü. Önceki modellere göre güncellenmiş optik kaliteye sahip olan lamba, ulusal AA standartlarına sahip. Lambanın akıllı etkileşimi Huawei HiLink’ten HarmonyOS Connect’e yükseltilmiş durumda.

Yeni cihazın tam ismi Dalen Akıllı Masa Lambası 3i ve bu lamba önceki sürümlerine kıyasla geliştirilmiş bir aydınlatma mimarisine sahip. Lamba ledlerinin sayısı, ledlerin kendilerinin geliştirilmiş kalitesiyle birlikte 78’e yükseltilmiş. Bu, cihazın daha homojen bir aydınlatma sağlamasını ve ulusal AA standartlarına ulaşmasını sağlamış. Lamba, mükemmel renk üretimiyle büyük bir masa alanını kolayca aydınlatabiliyor. Profesyonel olarak ayarlanmış canlı renk sıcaklığı, uzun süreli yoğun okuma ve yazma için uygun.

Huawei’nin yeni akıllı masa lambası, Xiaomi’ye açıkça meydan okuyor

Akıllı masa lambası üç boyutlu bir ışık gece lambası tasarımına sahip. Cihazın uyku süresi mobil cihazınız aracılığıyla özelleştirilebilir. Ayrıca bu lamba gece lambası olarak etkinleştirilebilir ve hafif, sıcak, sarı bir parlaklık rengine bürünür. Bu renk tonu, gece uyanmanız durumunda bile uykunuzu ciddi şekilde etkilemez.

Huawei Zhixuan Dalen Akıllı Masa Lambası 3i, lansman fiyatı olan 119 yuan (~17 $) fiyattan satışa sunuluyor. Ürün, lansman dönemi sonrasında orijinal fiyatı olan 129 yuan (~19 $) ‘a geri dönecek. Ürünün diğer pazarlarda çıkıp çıkmayacağı hakkında henüz detaylı bir bilgi yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir