Kilo Vermek İsteyenler Çok İşinize Yarayacak! Hedefe Ulaşmak Kolay!

Kalıcı olarak kilo vermek ve sağlıklı zayıflamak istiyorsanız doğru bir diyet programını uygulamanız gerekir. Ayrıca düzenli yapacağınız egzersizler sayesinde yağ yakımını desteklemelisiniz.

Tüm bunların yanında bölgesel yağlardan daha kısa sürede kurtulmak için maydanoz kürüne bir şans verebilirsiniz. Yağ yakan maydanoz kürünün faydalarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

GÖBEK VE BASEN BÖLGESİNDEKİ YAĞLARI PARÇALIYOR

Aynaya her baktığınızda göbek ve basen bölgenizdeki yağlardan rahatsız oluyorsanız maydanoz ve limon kürü ile kısa sürede incelebilirsiniz.

Maydanoz içerisinde bulunan vitaminler sayesinde vücuda çok yararlıdır. Yavaşlayan metabolizmayı harekete geçirir ve yağ yakımını hızlandırır.

İçerisindeki antioksidan sayesinde vücudu yeniler. Sindirimi kolaylaştırarak vücutta biriken ödem ve toksinleri atar. Bu sayede şişkinlik hissini ortadan kaldırır.

HIZLI KİLO VERDİREN MAYDANOZ KÜRÜ

Maydanoz ve limon diyet listelerinde yer alan iki mucize besin olarak bilinir. Limon yağ yakıcı özelliği sayesinde vücutta depolanan yağları cayır cayır yakar. Kısa sürede vücudu inceltir. Ödem ve toksinleri atarak şişkinlik hissini ortadan kaldırır.

Maydanoz kürü sayesinde metabolizma hızına bağlı olarak 1 haftada 5 kilo verebilirsiniz. Bu kürü tüketirken mutlaka beslenme düzeninze dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca düzenli olarak egzersiz de yapmalısınız.

Maydanoz kürünü yaparken her gün bol miktarda su içmeniz de önerilir. Eğer kronik bir rahatsızlığınız ya da düzenli kullandığınız ilaçlar varsa maydanoz kürünü tüketmeden önce bir doktora danışmanız gerekir.

EVDE MAYDANOZ KÜRÜ NASIL YAPILIR?

  • 1 demet maydanozu ve 1 bardak suyu robatta güzelce karıştırın.
  • Daha sonra içerisine 1 fincan limon suyu ekleyin.
  • Tüm karşımı bir kavanozun içerisine alın.
  • Hazırladığınız kürü gün içerisinde tüketin.
  • 15 günden fazla uygulamayın. 15 gün düzenli uyguladıktan sonra 1 hafta ara verin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x