Bankacı Seçil Erzan En Son Kimi Aradı? İşte Telefon Kayıtlarındaki Son Aramadaki İlginç Detay

Seçil Erzan’ın incelenen cep telefonu kayıtlarında, olayın patlak verdiği gün, birçok kişiden mesaj aldığı ortaya çıktı.

İncelenen cep telefonu kayıtlarında 7 Nisan 2023 tarihinde telefonuna atılan tüm mesajlar soruşturma dosyasına girdi. Birçok mesajda sitem dolu sözler yer aldığı görüldü. Seçil Erzan’ın, son 6 aylık telefon trafiğinin kayıtları da alındı. Ortaya çıkan kayıtlara göre; Seçil Erzan’ı en son arayan kişi Arda Turan.
Seçil Erzan’ın son aradığı kişi ise Köşkdere otomotive ait cep telefonu.

Türkiye’nin konuştuğu dolandırıcılık olayının baş aktörü Seçil Erzan’ın, AKP Çorlu Belediye Meclis üyesi Nuri Köşkdere ile arasında yasak aşk olduğu, bütün Çorlu’nun olayı bildiği iddia edilmişti. Köşkdere hakkında disiplin soruşturması başlatılmıştı.

Habertürk’ten Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre ortaya çıkan telefon inceleme kayıtlarında, Arda Turan 5 Nisan günü Seçil Erzan’ı arıyor ve 89 saniye telefonla konuşuyor.

SEÇİL’İ SON ARAYAN ARDA TURAN

Seçil Erzan’ın son 6 aylık incelenen ‘aranan’ ‘arandı’ cep telefon kayıtlarında en Arda Turan tarafından arandığı görülüyor. Olayın patlak verdiği 7 Nisan gününde saat: 11.07’de arayan Arda Turan, son olarak 15.24’de tekrar arıyor ve 2 saniyelik bir görüşme görülüyor. Bu da Seçil Erzan’ın son telefon kayıdı oluyor.

SEÇİL ERZAN’IN SON ARADIĞI KİŞİ

Seçil Erzan’ın ise olayın patlak verdiği gün, Çorlu’da bulunan Köşkdere Otomotiv’e kayıtlı cep telefonuyla defalarca görüştüğü görülüyor. Ortaya çıkan kayıtlara göre Seçil Erzan, kendi cep telefonundan 7 Nisan’da, saat 13.19’da, Köşkdere Otomotiv’e kayıtlı bir cep telefonunu arıyor.

Ortaya çıkan kayıtlara göre Seçil Erzan’ın bu telefon numarasıyla çok kez görüşme yaptığı ve SMS atıldığı görülüyor. Köşkdere Otomotiv’in, Nuri Köşkdere’ye ait olduğu belirtiliyor. Ali Yörük ifadesinde, Nuri Köşkdere ile Seçil Erzan’ın eski sevgilisi olduğunu iddia etmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x