Dilan Çiçek Deniz: Affedemediğim insanlar var! Hangi birini konuşayım?

Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Cem Yiğit Üzümoğlu’nun olduğu, yönetmen koltuğunda Murat Şeker’in oturduğu, senaryosunu ise Ali Tanrıverdi’nin kaleme aldığı ‘Aşk Mevsimi’ adlı sinema filminin basın toplantısı önceki gün Beyoğlu’nda bir mekanda gerçekleşti.

Dilan Çiçek Deniz, “Çok heyecanlıyım, 2 Şubat’ta vizyona giriyoruz. Tatlı, naif ve güzel bir aşk filmi çektik” derken Üzümoğlu, “Böyle zamanlarda insanların içini ısıtacak ve gülümsetecek bir aşk filmi oldu. Herkesi bekleriz” diyerek duygularını dile getirdi.

“DOĞRU ZAMANDA, DOĞRU İNSANLA OLABİLME FİLMİ”

Filmde ‘Şirin’ adında bir ressamı canlandıran Dilan Çiçek, karakteriyle ilgili bilgiler vererek; “İdealist bir karakter. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru insanla olabilme filmi diyebilirim” dedi. ‘Ali Yaman’ karakterine hayat veren Cem Yiğit ise “Tutkuyla aşık, aşkının peşinden gitmeye çalışan ve aşkını yaşamak isteyen bir karakter” diye konuştu.

Muhabirlerin “Gerçek hayatta kaçan mı yoksa kovalayan mı tarafta oldunuz?” sorusuna Dilan Çiçek Deniz cevap vermek istemezken; Cem Yiğit Üzümoğlu, “Ben hep kovaladım ya. Hiç kaçan tarafta olamadım” diyerek herkesi güldürdü.

“HAYAT ARKADAŞIM HENÜZ KARŞIMA ÇIKMADI”

Güzel oyuncu, “Hayatınızın aşkı mı yoksa hayat arkadaşınız mı?” sorusuna şu yanıtı verdi:

Hayat arkadaşı henüz karşıma çıkmadı, çıkarsa hayat arkadaşını tercih ederim. Hissiyatıyla karşıma çıktığında anlarım diye düşünüyorum, hislerime güveniyorum.

“HER ZAMAN KARİYERİMİ TERCİH EDERİM”

Kendisi için kariyerinin her şeyin önünde olduğunu söyleyen Dilan Çiçek Deniz, “Ben aşk ve kariyer arasında kalırsam her zaman için kariyerimi tercih ederim. Kariyerim ve mantığımın her zaman için bir adım öndedir, genelde de kaçan tarafta oluyorum” dedi.

Ünlü isim, “Affedemediğiniz kimse oldu mu?” sorusuna ise “Var tabii ki ama hangi birini konuşayım? Çok uzar gider röportaj. Bunlar zor sorular” şeklinde cevap verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x