Philips Hue yeni oda lambasıyla dikkatleri üzerine çekti

Philips Hue‘nin İtalya’daki resmi Instagram sayfası, piyasaya sürülmemiş bir Philips akıllı yer lambasının fotoğrafını paylaştı. Bu fotoğraf Hueblog tarafından fark edildi ve akıllı yer lambasının bazı özelliklerini vurguluyor. Ancak Philips Hue Italia’nın resmi sosyal medya hesabında henüz piyasaya sürülmemiş bir ürünün fotoğrafını neden paylaştığı henüz net değil. Yapılan paylaşım, markanın Yeni Yıl indirimlerini tanıtıyordu.

Philips Hue‘nin akıllı yer lambası, ön ve arka aydınlatma kontrollerine sahip ve üst kısmında bir halka bulunduruyor. Fotoğrafta, akıllı yer lambasının ön kısmında renkli aydınlatma olduğu ve arka taraftan sıcak ışık yaydığı görülüyor. Görüntü, cihazın manuel olarak çalıştırıldığını ve bir ayak basma düğmesi ile kontrol edildiğini işaret ediyor. Ancak aynı zamanda Philips Hue uygulaması üzerinden uzaktan da kontrol edilebiliyor. Henüz piyasaya sürülmemiş olan ürünün, 2019’da ilk kez gösterilen Beyaz Ambiyans Semeru Yer Lambası olduğu düşünülüyor. Ancak bu ürün ticari bir ürüne dönüşmedi ve o zaman satışa sunulmadı. Philips Hue, Beyaz Ambiyans Semeru Yer Lambasını satışa sunmama kararı hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

Philips Hue yeni oda lambasıyla dikkatleri üzerine çekti

O dönemde akıllı yer lambası hakkında bilinen detaylar, azami 350 lümen parlaklığa sahip ve karartılabilir bir LED ışığa sahip olduğunu gösteriyordu. LED ışığın tahmini ömrü 25.000 saat olarak belirtilmişti. Beyaz ışık sıcaklığı aralığı 2.200K ile 6.500K arasında değişiyordu ve daha sıcak tonlar, daha soğuk ve gün ışığı taklit eden ışık sağlıyordu. Philips Hue, Beyaz Ambiyans Semeru Yer Lambası veya onun bir varyantını bu yıl piyasaya sürmeyi düşünüyor olabilir. Ayrıca ürün görselinin yüklenmesi basit bir hata da olabilir çünkü artık kaldırılmış durumda. Bu yeni ürün, Philips Hue’nin yenilikçi yaklaşımını ve aydınlatma teknolojisindeki liderliğini sürdürmesi açısından önemli olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x